Wypłyń na szerokie wody internetu

20:40

 W dzisiejszych czasach, co czwarta osoba, próbuje wybić się w internecie. Blogerów możemy spotkać na każdym kroku. Kiedyś coś, co było dziwactwem, dziś jest codziennością. Przez to, że twórców internetowych jest coraz więcej, ciężej jest się też wybić i stać się "popularnym". Jak więc wypłynąć na szerokie wody internetu?

Na swoim blogu wielokrotnie poruszałam temat pozycjonowania stron. Wpisy na ten temat znajdziecie w wyszukiwarce po wpisaniu słów "pozycjonowanie" i "seo", dlatego nie będę dziś rozpisywać się na temat tego, jak to należy robić. Chce wam polecić jednak o wiele szybszy sposób, który nie będzie kosztował nas tak sporej ilości wysiłku, jak punkty podane w moich poprzednich wpisach. O czym mowa? Co może pomóc nam w procesie wybijania naszej platformy w wujku google?


Mowa o firmie Eseo, która znajduje się w Warszawie i jest tworzona przez ludzi, którzy od ponad kilkunastu lat zajmują się szeroko pojętym marketingiem internetowym. W Eseo znajdziemy specjalistów od SEO i PPC, specjalistów od Google Ads oraz webmasterów. W ich zespole znajdziemy także copywrighterów oraz link builderów. Zespół ten jest bardzo efektowny w działaniu i odnosi wiele sukcesów. Wspominam o tej firmie, ponieważ myślę, że to świetne rozwiązanie dla blogerów, którzy nie potrafią lub po prostu nie mają czasu zająć się pozycjonowaniem swojej strony. Sama zastanawiam się, czy nie zlecić Eseo zajęcia się swoją stroną.

A wy korzystacie z tej firmy?

You Might Also Like

0 komentarze