Allergroff- barierowa oliwka do kąpieli leczniczych

16:00

Hej :)

Dawno mnie tu nie było, ale niestety życie nie zawsze układa nam się, tak jak powinno. Powracam już jednak do was z nową energią. Na dziś przygotowałam dla was wpis dotyczący barierowej oliwki do kąpieli leczniczych od Allergroff.


Oliwka  ta powstała z myślą o osobach, a w szczególności dzieciach z alergią. Kiedyś takich osób było mało, a teraz jest ich z dnia na dzień coraz więcej, przez co zapotrzebowanie na takie kosmetyki jest ogromne. Sama męczę się z atopowym zapaleniem skóry, a moja córeczka czasami po zjedzeniu produktów mlecznych dostaje alergii, więc zaopatrzyliśmy się w tę oliwkę.


Opakowanie tego kosmetyku jest zachowane w prostocie. Oliwka znajduje się w białej butelce o pojemności 200 ml. Na opakowaniu znajdziemy tylko niezbędne informacje oraz logo firmy. Zamknięcie jest typu press, co znacznie ułatwia wydobycie produktu. Dzięki temu nie rozlejemy go wokół.

Co do samego kosmetyku to jego konsystencja jest typowa dla oliwek. Nie wyczułam także żadnego zapachu. Produkt ten pozostawia na skórze tłusty film, który jednak po kilku minutach się wchłania i bez problemu możemy się ubrać.Oliwka od Allegroff zmiękcza naskórek, wzmacnia i uszczelnia lipidową barierę ochronną skóry. Tworzy na powierzchni skóry film zabezpieczający przed nadmierną utratą wody oraz niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. W składzie tego kosmetyku znajdziemy:


  • olej lniany- źródło licznych nienasyconych kwasów tłuszczowych, uszczelnia barierę skórną,
  • olejowy kompleks OMEGA PLUS - kryją się w nim kwasy tłuszczowe z nasion słonecznika, kukurydzy, sezamu, oliwy z oliwek i oleju z makadamia. Wspomaga odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry,
  • olej z ogórecznika - składnik silnie zmiękczający i natłuszczający skórę,
  • DEFENSIL-PLUS - zawiera olej z nasion czarnej porzeczki, wyciąg z kardiospermum zielonego, koncentrat z oleju słonecznikowego. Chroni uszkodzoną barierę skórną, łagodzi uczucie podrażnienia, suchości i świądu skóry.


Jak sami możecie zobaczyć, w składzie oliwki znajdziemy wiele cennych składników. U nas produkt ten sprawdził się super i sięgnę po niego jeszcze nie raz. A wy mieliście okazje poznać kosmetyki tej firmy?

You Might Also Like

0 komentarze