Impreza pod gołym niebem? Czemu nie?

09:05

Cześć :)

Zaczęło się w końcu w pełni lato. Czasami może słoneczko grzeje troszkę zbyt mocno, co niestety daje mi w kość, ale nie chce wracać nawet w myślach do tych chłodniejszych dni, kiedy było trzeba nosić kurtki, szaliki, czapki itp. Za dużo wtedy z tym ubieraniem było zachodu i nerwów. Teraz wreszcie możemy sobie pozwolić na trampki, a nawet sandałki, luźne, zwiewne sukienki czy krótkie spodenki.


Lato to także czas większej ilości imprez. Nie mowa tu tylko o koncertach itp. ale także o na przykład weselach. Sami pomyślmy, kiedy na nie jesteśmy częściej zapraszani. Oczywiście, że latem. To słoneczko, które wtedy pięknie świeci, pozwala Państwu Młodym na większe pole do popisu. Mogą wtedy bez problemu zrobić imprezę na świeżym powietrzu. Wiadomo, jednak że lato to też okres raptownych burz czy pogorszenia pogody. Co zrobić wtedy? Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem będą namioty imprezowe. Można będzie schować się w nich w czasie ulewy, a po niej kontynuować zabawę na świeżym powietrzu. Można też od razu wstawić do nich stoliki dla gości i podczas jedzenia uchronić ich przed promieniami słonecznymi.


Uważam, że na każdej imprezie plenerowej powinien znaleźć się taki namiot. Pamiętajcie przezorny zawsze ubezpieczony. Lepiej móc w razie deszczu mieć, gdzie się schować niż kończyć całą imprezę. Sądzę też, że taki namiot sprawdzi się idealnie nie tylko na weselach,  ale także na innych imprezach okolicznościowych.

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Mój brat cioteczny robił wesele pod gołym niebem i była to niesamowita impreza - pogodę mieli jak z bajki i nigdy już nie byłam na tak fajnym weselu jak wtedy.

  OdpowiedzUsuń
 2. moja siostra będzie miała ślub w plenerze, oby tylko pogoda dopisała

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas w rodzinie akurat króluje wrzesień / październik, co nie przeszkadza w robieniu dwudniowych wesel. Mi się zawsze marzył lipiec dlatego że to wakacje i można zrobić 2dniowe wesele

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie wybrałabym się na taką imprezę

  OdpowiedzUsuń