Squla, czyli nauka poprzez zabawę

23:33

Hej :)

Za pewne większość  z was widziała w telewizji reklamę  Squli, jednak raczej mało kto zajrzał do nich na stronę i zobaczył, jak ta platforma wygląda i że na prawdę warto z niej skorzystać. Postanowiłam więc, że dzisiejszy post poświecę właśnie Squli, byście mogli dowiedzieć się o niej czegoś więcej.


Czym mianowicie jest ta Squla? To platforma edukacyjna, dzięki której nasze dziecko może poprawić swoje oceny w szkole. Jak? Ano tak, że Squla zawiera gry i zabawy, które uczą nasze dziecko wiadomości z zakresu kształcenia danej klasy. Oczywiście wszystkie gry z tej platformy są zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dodatkowo my jako rodzice możemy śledzić postępy swojego dziecka. Plusem jest także, że miesięczny dostęp do tej platformy kosztuje tylko piętnaście złotych.


Dla kogo jest ta platforma? Moim zdaniem spokojnie mogą korzystać z niej już trzy bądź czterolatki. Squla posiada zadania dla przedszkolaków i dla klas 1-6 szkoły podstawowej. Niestety nie ma jeszcze zadań dla klasy siódmej i ósmej, ale myślę, że to bardzo szybko się zmieni.

Podsumowując, uważam, że taka platforma to świetna sprawa i każde dziecko powinno mieć do niej dostęp. Ja swojemu Antosiowi także zamierzam wykupić dostęp do niej i myślę, że będzie chętnie z niej korzystał.

You Might Also Like

25 komentarze

 1. Nie ma nic lepszego od nauki poprzez zabawę. Przyjemne z pożytecznym. A dodatkowo wybór zabaw jest naprawdę szeroki. Twórca platformy miał świetny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się ta strona. Chętnie ją polecam znajomym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię tą platformę i często z niej korzystam razem z synem. Swoimi kolorami i różnorodnością przyciąga go do siebie w taki sposób, że nie muszę przypominać mu o nauce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta platforma jest zdecydowanie warta uwagi. Nauka przez zabawę to idealny sposób do zachęcenia dzieci do zdobywania nowej wiedzy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka platforma to bardzo fajna sprawa. Dzieci dzięki zabawie się uczą. Na pewno kiedyś wykupie tam abonament :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przydatny portal. Dzieci bardzo duzo czasu spedzaja grajac. Nie lubie tego. Wole taka forme zabawy. Mozna wyciagnac bardzo duzo wiedzy. 3 miesiace mielismy wykupione. I ja z dzieckiem sie fajnie bawilam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytam kolejny raz o tej stronie. Coraz bardziej się do niej przekonuję. Super połączenie dostosowane do dzisiejszych czasów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sama niedawno pisałam o tej platformie. Uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie uczuć się bawiąc jednocześnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak synek podrosnie i my skorzystamy z tej platformy

  OdpowiedzUsuń
 10. Taka forma nauki jest bardzo skuteczna :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego typu rozwiązań :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja jestem jak najbardziej zwolenniczką takich rozwiązań, dzieci chętniej się uczą jeśli jest to dla nich także rozrywką! ;>

  OdpowiedzUsuń
 13. Nauka przez zabawę to dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nauka poprzez zabawę to coś co do mnie przemawia :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Słyszałam już o tej platformie. Świetna sprawa z nauką przez zabawę! :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Coraz częściej zastanawiam się czy nie zapoznać się bliżej z tą platforma xd

  OdpowiedzUsuń
 17. Dla dzieci w wieku szkolnym to naprawde fajna opcja. Ucza sie i bawia jednoczesnie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Znam tą platformę i uważam że to bardzo fajna forma nauki. Dzieci dzięki niej mogą nadrobić zaległości w szkole i nauczyć sie czegoś nowego

  OdpowiedzUsuń
 19. Slyszlaam juz nie raz o tej plarformie same dobre rzeczy. Dla wiekszego dziecka jest super

  OdpowiedzUsuń
 20. Wykupienia pakietu na takiej platformie jest super sprawą. Dziecko będzie owocnie spędzać czas przy komputerze, a my będziemy pewni, że ten czas nie pójdzie na marne!

  OdpowiedzUsuń
 21. bardzo fajna ta platforma. jeszcze trochę i mojej wykupie dostep. :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Zabawa i nauka w jednym to najlepsze rozwiązanie by wspierać rozwój dziecka.

  OdpowiedzUsuń