Sposoby na reklamę firmy

18:54

 Cześć kochanie  :)

Wielu z moich czytelników prowadzi własne firmy, niektórzy są w tym bardzo początkujący. Pomyślałam, więc, że mógłby pojawić się na moim blogu wpis o różnych sposobach na reklamę. Jest ich naprawdę wiele, jedne bardziej, a drugie mniej kosztowne. Myślę, że po moim wpisie będziecie wiedzieli, na jaką reklamę chcecie postawić.


STRONA INTERNETOWA I E-MAIL MARKETING 

W pierwszej kolejności powinniśmy zainwestować w stworzenie strony internetowej. Wbrew powszechnej opinii nie jest to duży koszt, nawet jeśli zlecimy to profesjonalnej firmie. Dobrze zaprojektowana strona www, powinna w ciągu kilku miesięcy zacząć na siebie zarabiać. Możemy także do reklamy firmy wykorzystać e-mail marketing. Prostymi słowami mówiąc, chodzi o to, że zainteresowani naszą ofertą klienci mogą na stronie zgodzić się na dobrowolną subskrypcję, która umożliwi regularne przesyłanie wiadomości e-mail. Tego rodzaju działania wzmocnią więź między firmą, a klientem. 

FORA I SERWISY Z OGŁOSZENIAMI 

Warto odwiedzić fora o dziedzinie, w której specjalizuje się nasza firma. Zdobędziemy z nich nie tylko dodatkową wiedzę, ale także będziemy mogli się na nich zareklamować. Tak samo jest z serwisami z ogłoszeniami. Sporo osób tam zagląda. Warto, więc wystawić ogłoszenie z opisem specjalizacji oraz namiarami na naszą firmę, 

WIZYTÓWKI, PLAKATY ORAZ GADŻETY REKLAMOWE

Może się wydawać, że w dobie internetu jest już mało firm, które korzystają z wizytówek, plakatów czy gadżetów reklamowych. Jest to jednak bardzo dobry sposób na reklamę. Reklama w internecie tylko nam mignie, a gadżet, np. długopis wpadnie nam, co jakiś czas w ręce i przypomni o danym przedsiębiorstwie. Świetnie sprawdzą się jeszcze torby papierowe z logo. Możemy takie dołączyć do zakupu zamiast zwykłych foliówek. Plus będzie dla nas za ekologiczność i dzięki temu także zostaniemy zapamiętani.Sposobów na reklamę jest jeszcze więcej, ale nie chce was tutaj nimi wszystkimi zamęczać. Wymieniłam te moim zdaniem najważniejsze i przynoszące jak najwięcej zysków. Waszym zdaniem, jakie są najlepsze sposoby na reklamę firmy?

You Might Also Like

0 komentarze