Co to jest pozycjonowanie?

15:25

Hej :)

O pozycjonowaniu  na moim blogu możecie przeczytać dość dużo, ale pamiętajmy wiedzy nigdy za wiele i warto ją utrwalać. Także dzisiaj poruszam temat pozycjonowania po raz kolejny. Z tego post dowiecie się, czym jest pozycjonowanie, o którym mówię oraz jak się do niego zabrać. Także zapraszam was do dalszej części artykułu. 

źródło: grafika google

CO TO JEST POZYCJONOWANIE?

Pozycjonowanie to zbiór zadań, które wpływają korzystnie na wyświetlanie się naszej strony internetowej na pierwszej stronie wyszukiwania wujka google. Możemy zabrać się za to sami lub kupić pozycjonowanie stron w Afterweb i zrobią to za nas specjaliści. Jeśli jednak zdecydowaliście się powalczyć o pozycje sami to oto wskazówki dla was. 


źródło: grafika google


Warto używać w tekście słów kluczowych, które najtrafniej opisują temat naszego artykułu. Pamiętajmy, by zrobić to, jak najbardziej naturalnie, inaczej będzie drażnić to czytelnika, a nie o to w tym wszystkim chodzi. Zachowajmy też odpowiednią długość tekstu. Nam, blogerom mówi się, że im dłuższy tekst, tym lepiej. Niestety nie jest to prawdą. Musimy sprawdzić jaką długość u konkurentów ma wpis na taki sam temat i przygotować nasz na podobną ilość znaków. Kolejną przydatną rzeczą jest miły dla oka adres URL. Zdecydowanie lepiej wygląda "www.jozwowska.pl/pozycjonowanie-blogaod "post-475/blog/agnieszka". Pomoże to także robotom Google szybciej wyszukać nasz wpis.

źródło: grafika google


To już wszystko, co na dziś dla was przygotowałam. Mam nadzieję, że mój wpis okazał się dla was, choć troszkę pomocny. 

Korzystacie z pomocy firm przy pozycjonowaniu?

You Might Also Like

0 komentarze