Recenzja delikatnego szamponu dla dzieci 2w1 od Baby Anthyllis

21:20

Skóra moich dzieci jest bardzo delikatna. Szczególnie Justysi, ponieważ często dokuczają jej przesuszenia i wysypki. Przez to musimy używać do kąpieli delikatnych płynów, które nie podrażnią jej skóry.


Szukając idealnego produktu, natrafiłam na delikatny płyn do kąpieli i szampon 2w1 od Baby Anthyllis. Zakupiłam go w Drogerii Ekologicznej. Produkt ten zawiera wyciąg z hibiskusa oraz proteiny ryżu z biologicznych upraw. Spokojnie można stosować go codziennie, ponieważ nie zawiera SLES, SLS ani alkoholu etylowego. Szampon ten ma sprawić, że włoski dziecka nie będą się elektryzowały i zminimalizować ryzyko wystąpienia  alergii.


Można powiedzieć, że kosmetyk sprawdził się u nas w połowie. Tysi włoski zawsze żyją swoim własnym życiem. Szampon ten sprawił, że były one łatwiejsze to uczesania, ale nie związane nadal  wyglądały, jakby poradził ją ktoś prądem. Co do zminimalizowania ryzyka wystąpienia alergii mogę stwierdzić, że produkt ten u nas czegoś takiego nie sprawił. Justysia nadal męczy się z alergiami tak często, jak przed rozpoczęciem jego używania. Pomimo tego go stosowaliśmy. Dlaczego? Świetnie spisywał się, kiedy skóra Justynki była wysuszona lub miała jakieś "niedoskonałości". Zmniejszał świąd oraz doskonale nawilżał.


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Nie znam tego kosmetyku. Najczęściej wybieram Nivea Baby, bo Martynka najlepiej na nie reaguje

    OdpowiedzUsuń
  2. opakowanie ma ładną szatę graficzną, na alergię i wszelkie problemy ze skórą głowy polecam szampon leczniczy sulphur. śmierdzi siarką ale u mnie działa super i ja używam go od lat co kilka myć.

    OdpowiedzUsuń