Boho Bikini

18:55

Hej :)
Słońce przygrzewa nam już każdego dnia, temperatury sięgają nawet 30 stopni. Chodzimy ubrani coraz lżej, ale to na nic. I tak nam jest strasznie gorąco. Marzymy tylko o tym, by wyjechać gdzieś nad jakąś wodę. Pływanie, opalanie się, spacery brzegiem morza lub jeziora. Do tego wszystkiego przyda nam się jakiś strój, ale nie taki zwykły, a jakiś szalony oraz modny. Chciałabym w dzisiejszym poście przedstawić wam trzy stroje w stylu boho (Boho bikini) ze sklepu internetowego Zaful (Mesh Swimsuit)


Na pierwszy rzut idzie biały strój z dodatkiem siateczki. Jest neutralny, dziewczęcy oraz wydaje się, być wygodny. Moim zdaniem będzie wyglądał dobrze nawet u kobiet z małym biustem.
Dostępne rozmiary: one size
Dostępne kolory: biały


Drugą moją propozycją jest strój z frędzlami. Dół stroju jest klasyczny, natomiast góra oprócz frędzli posiada także kwiatowy wzór. Jeśli macie jakieś kompleksy związane ze swoim biustem bądź też ramionami to nie polecam wam tego bikini, ponieważ to właśnie góra skupia na sobie całą uwagę.
Dostępne rozmiary: S, M, L
Dostępne kolory: czarny


Ostatnie bikini to kolorowa bomba dla tak zwanych wariatek modowych. Idealnie nada się dla młodych, energicznych oraz uśmiechniętych kobiet. Kolorowa góra oraz dół na pewno przyciągną uwagę nie jednego mężczyzny. Do tego góra posiada nadal modne ozdobne ramiączka. Gdyby nie to, że wolę stroje jednoczęściowe sama zdecydowałabym się na ten model.
Dostępne rozmiary: S, M, L, XL
Dostępne kolory: kolorowy

Sklep Zaful w swojej ofercie posiada także wiele innych stroi. Znajdziecie tam między innymi klasyczne jednoczęściowe, bikini w różnych odsłonach począwszy od jednokolorowych po kolorowe szaleństwa. Klasyczny dół oraz szalona góra, a może to właśnie dół ma skupiać uwagę? To już wasz wybór, ale na pewno wybierzecie coś w tym sklepie dla siebie. Jeśli natomiast trafiliście na tego posta, ponieważ jesteście fankami stylu boho to znajdziecie tam także wiele biżuterii oraz bluzeczek w tym stylu.

Zaful 3rd Anniversary blog giveaway
My dear followers, there are some news I would love to share with you guys. One of the biggest online fashion store “Zaful” is now celebrating their 3rd anniversary.


I'll checked out the details about this anniversary blog giveaway. TBH, It's quite awesome. The link to their blog is over here: https://zafulofficial.wordpress.com/?lkid=77788Who doesn’t love giveaways? Go to their blog and take a look. I would be very happy if you tag my nameDreamerblogafter participating the giveaway event. Zaful will choose a couple of winners after the event and give out huge rewards!

Many thanks!

You Might Also Like

0 komentarze