Dawka informacji i masa inspiracji

23:11

Hej :)
Dzisiaj post informacyjny z inspiracjami. Pierwsza sprawa jest taka iż wiecie, że założyłam kanał na youtubie. Mam sporo pomysłów na filmiki, ale także chciałabym wiedzieć co wy chcielibyście zobaczyć.


Następna sprawa jest taka, że choć w prowadzenie bloga wkładałam serce, teraz chce go włożyć jeszcze więcej. W tym chciałabym podziękować mojej motywacji (haha kocham Cię :*).

Zamierzam dla was przygotować ankietę. Mam nadzieję, że z chęcią weźmiecie w niej udział. Pojawi się także więcej postów tematycznych oraz moich zdjęć. Juupii cieszmy się Agnieszka bierze się w garść. Jakoś dobry humor mnie dzisiaj trzyma.


Chciałabym wam także podziękować, że jest was coraz więcej. To właśnie dla was pisze i nawet nie wiecie jakie to super uczucie być tak przez was docenianym. Czuje, że nie robię tego na marne. Jeszcze raz dziękuję.
You Might Also Like

8 komentarze

 1. Świetny blog! Obserwuję! :)
  http://beciaem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję kanału na YT, ze swojej strony polecam nagrywać o tym co sama czujesz i uważasz za słuszne, niekoniecznie sugerować się innymi, po prostu lub to co kochasz :)
  Świetne inspiracje!!

  www.paulinafelinska.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję odwagi i ząlożenia kanału. Z doświdaczenia z pracy przed kamerą wiem, że najlepiej mówić to, co lezy na sercu, nie przygotowywać całych sentencji, bo to wygląda sztucznie.
  Pozdrawiam,
  Normxcore

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, pamiętasz o AKCJI POCZTÓWKA? <3
  SPRAWDŹ E-MAILA :*
  Xnevaeh.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia z YT! :D Obserwuję - melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń