Czemu?

22:23

Cześć.
Jak często zadajecie sobie pytanie czemu? Czemu kocham akurat tego chłopaka, czemu ludzie krzywdzą, czemu na świecie jest głód, czemu znów to wszystko przytrafia się mnie, czemu znowu ludzie zawiedli itp.Nie da się odpowiedzieć na te pytania. Chłopak zostawił cię dla innej już trzy lata temu, a ty wciąż o Nim myślisz i chcesz być blisko, ktoś bliski skrzywdził Cię słowem, widzisz jak dziecku z twojego osiedla brakuje na bochenek chleba, znów to ty masz problemy w szkole, znów liczyłaś na kogoś, a ktoś Cię wystawił...


Cóż życie jest niesprawiedliwe, ale pamiętaj potrafi odwrócić się o 180 stopni.  W końcu udało Ci się nawiązać rozmowę z chłopakiem którego kochasz, choć czekałaś na to trzy lata i On kocha inną to i tak jesteś szczęśliwa, bo jest przynajmniej blisko i wybaczył Ci, że kiedyś zachowałaś się jak wariatka. Głodnemu dziecku kupiłaś jedzenie, a kto wie może ono kiedyś będzie bogate, a Ty będziesz potrzebować na chleb. Może wtedy to ono Cię wesprze. W szkole w końcu masz dobre oceny, ponieważ są łatwiejsze tematy, a to że wystawili Cię osoby na które liczyłaś pokazało, że nie są warci twojego zaufania.


Może nie jest idealnie, ale twoje życie ułożyło się na tyle, że stać Cię na uśmiech, więc nie jest źle. Pamiętaj jeszcze może być lepiej. Życie to karuzela. Raz jest dobrze, raz źle. Trzeba mieć nadzieje na lepsze jutro.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Mój dzień dopiero się zaczął a już mogłam o nim powiedzieć, że jest okropny, do teraz, przeczytałam i poczułam się lepiej. Ten wpis podnosi na duchu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna stylizacja :)

    https://allegiant997.blogspot.com/2016/07/co-nowego-w-pustostanach.html

    OdpowiedzUsuń